Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, odszukać bezcenne informacje na temat pracowników, jak również rodziny. Profesjonalna agencja detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. warunków sprawowania pieczy nad dzieckiem, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych danych.

Kto często korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych często korzystają osoby pragnące wykazać niewierność żony lub męża i zaprezentować je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług świadczonych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji lub kontraktów z tzw. klauzulą poufności, zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – dlaczego warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w efektywny i szybki sposób zdobyć niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne lokalizatory GPS, kamery czy aparaty. Ich personel ma dodatkowo praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.