Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

pozycjonowanie stron internetowych Kraków, pozycjonowanie www Kraków

Powszechność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu znalezienia potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, że nowi klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko na niewielkim obszarze lub nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie albo w Gdańsku, zastanawia się, czy opłaca się im optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach usług lub sklepów stacjonarnych stosują na ogół frazy lokalne, innymi słowy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, przykładowo “sklep sportowy kraków”, “ciastkarnia kraków” albo “wizażystka kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych firm na zaprezentowanie swoich usług ewentualnym klientom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych ma wszelkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podniesienie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi przez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży pozycjonowania, optymalizacji i projektowania stron www od ponad 10 lat. Przez ten czas na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony oraz rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać codziennie rezultaty pozycjonowania przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]