Firma cateringowa pomoże zorganizować imprezy firmowe i rodzinne

Kliknij w to miejsce i dowiedz się, jak zamówić catering.

Gdy organizujesz ważne wydarzenie rodzinne bądź biznesowe, na które chcesz zaprosić znaczną ilość gości, raczej nie dasz rady samodzielnie zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując popularne przekąski oraz soki w hipermarkecie – ważne wydarzenia przeważnie wymagają uroczystej oprawy także w kwestii potraw. Zatem nie wypada rozstawić na stolikach uczestników po prostu ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy cateringowej.

Jakie rodzaje cateringu świadczą doświadczone firmy?

Podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu zazwyczaj proponują kilka jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, a więc przygotowanie posiłków na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej na urodziny, wesela albo chrzciny. Oferty te są starannie dobrane do wymogów konkretnych imprez, dlatego znacznie różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz rodzajem potraw proponowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, by w rozmowie z usługodawcą jasno zaprezentować swoje oczekiwania, lecz przy tym być także otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera organizacja wydarzeń przeróżnego rodzaju to chleb powszedni, więc doświadczenie nabyte w tej branży sprawia, że może on znaleźć rozwiązania, które trafią w gust ogółu zaproszonych gości.

Wynajęcie cateringu pozwala zaoszczędzić czas

Przyrządzanie dań nawet dla skromnej ilości gości może być olbrzymim problemem, szczególnie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy przeznaczyć na organizację innych ważnych aspektów imprezy. Jest to również możliwość poczęstowania zaproszonych wyśmienitymi daniami przygotowanymi przez doświadczonych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaakcentować, iż ważnym przymiotem dań, które dostarczają firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale też ich wygląd na stole. Oprócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych eventów zapewniają również swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]