Filmy korporacyjne – zdobądź nowych klientów

Filmy korporacyjne to najnowsze narzędzie do promocji przedsiębiorstw, ich towarów lub usług. Za pomocą trwającego kilka minut spotu zmontowanego z interesujących ujęć można pokazać atmosferę panującą w firmie, przedstawić jej historię, misję, sukcesy oraz hasło przewodnie. W filmie warto także pokazać pracowników, którzy na co dzień budują daną organizację. Filmy korporacyjne doskonale kreują wizerunek firm, niezależnie od tego, czy jest to zakład produkcyjny, polski oddział międzynarodowej korporacji, instytucja publiczna, duża organizacja bądź inny podmiot.

Filmy korporacyjne – promocja twojego biznesu

Wideo marketing jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi rynku. Badania pokazują, że materiał filmowy o wiele lepiej komunikuje nacechowanie emocjonalne niż standardowe reklamy, w związku z tym coraz więcej podmiotów zajmujących się marketingiem używa go do promocji firm. Filmy korporacyjne można zamieścić w serwisach społecznościowych (Facebook, Instagram czy YouTube), jak również na stronie internetowej firmy. Film błyskawicznie trafi do obecnych i przyszłych odbiorców, a fascynujący scenariusz i energiczny montaż klipu przykuje ich uwagę.

Filmy korporacyjne –

Samodzielne przygotowanie filmu korporacyjnego to ogromne wyzwanie – niezbędny jest profesjonalny sprzęt (oprogramowanie do montażu, kamery, oświetlenie), a także odpowiedni pomysł i scenariusz, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferty firmy, zawodowo zajmującej się produkcją klipów. Doświadczona ekipa zatroszczy się o każdy element filmu (łącznie z dodaniem muzyki, napisów czy głosu lektora), a najnowszy sprzęt pozwoli utrwalić materiał doskonałej jakości.