Czy warto umieścić panoramę sferyczną wnętrza firmy na Facebooku?

Na www.fotografsv.pl odszukasz fachowców, którzy sporządzą dla Ciebie zdjęcia 360 stopni na Facebooka.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo atrakcyjna i nowoczesna forma przedstawiania wnętrz lokali usługowych i zakładów pracy. Przeważnie spotykamy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on dodanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do promowania Twojej firmy? Odpowiedzi przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia panoramy sferyczne?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które można oglądać pod różnymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia generuje doznanie osobistej obecności w danym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie nieruchomości, budynku lub lokalu poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu wykonuje się z pomocą specjalnych aparatów i aplikacji. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych fotografii cyfrowych jest możliwość wybrania myszką takiego zdjęcia, a potem poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to bardzo dobra metoda na wyróżnianie Twojej firmy bądź biznesu. Panoramy 360 stopni dają szerokie możliwości przedstawienia wnętrza lokalu usługowego, biura czy hostelu. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej przyciągająca oraz pozwala dokładnie zapoznać się z konkretnym punktem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie pozytywnie na postrzeganie naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie w stosunku do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje znacznie większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku w szczególności kiedy prowadzimy biznes, który bazuje na wysokiej jakości wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu zademonstrować naszym klientom biuro, w którym działamy.

Do wykonania zdjęć 360 stopni zatrudnij zawodowca!

Stworzenie zdjęcia 360 stopni, aczkolwiek w teorii można opracować samodzielnie, jednak do celów marketingowych wskazane jest zatrudnić wykwalifikowanego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje gwarancję wykonania najlepszej jakości zdjęć, które oprócz tego będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani droga. Na stronie Google Moja firma — Street View znajduje się lista fotografów zalecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych. Na spisie tym wymienieni są wyłącznie Ci profesjonaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i opublikowali określoną ilość poprawnych panoram 360 stopni.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]