Coaching kariery – dlaczego warto skorzystać z niego skorzystać?

Oferta coachingu kariery w najlepszej cenie. Przekonaj się co dla Was stworzyliśmy.

Profesjonalne doradztwo zawodowe pomoże odkryć Twoje silne strony oraz wykorzystać ukryty potencjał. Czy opłaca się zainwestować w swoje umiejętności zawodowe? Na czym obecnie polega coaching kariery?

Coaching kariery – treningi z autoprezentacji oraz odpowiednie przygotowanie dokumentów oraz szkolenia z autoprezentacji

Coaching kariery zrealizowany z profesjonalnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko tym, którzy zaledwie zaczęli swoją karierę, ale także wieloletnim pracobiorcom, którzy starają się obronną ręką przebrnąć przez restrukturyzację w spółce, lękają się transformacji na rynku czy też przygotowują się do zmiany pracy. Profesjonalny doradca zawodowy asystuje na kliku płaszczyznach – objaśnia jak przygotować się do rozmowy o pracę i zwycięsko przebrnąć proces rekrutacji oraz jak rozwijać tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, przydatne w pracy. Doradca zawodowy zajmuje się również pomocą w właściwym opracowaniu dokumentów, na przykład portfolio projektów, CV lub listu motywacyjnego, tak, by przyciągnęły uwagę ewentualnych pracodawców, a zatem zwiększyły szansę na to, iż kandydat zostanie dopuszczony do następnych etapów rekrutacji. Równie istotna jest także pomoc coacha kariery w zakresie autoprezentacji – to jeden z głównych przymiotów, który wysoko oceniają rekruterzy.

Kto może odnieść korzyść z coachingu kariery?

Pragniesz kierować swoją karierą zawodową tak, by wreszcie osiągnąć uznanie na rynku pracy? A może planujesz zmienić branżę, jednak nie wiesz, jaka praca da Ci spełnienie i równocześnie dobre zarobki? Coaching kariery sprawi, iż ujawnisz swoje silne i słabsze strony, zaczniesz posługiwać się drzemiący w Tobie potencjał i osiągać sukcesy zawodowe. Biegły coach kariery wspomoże też managerów wysokiego stopnia oraz innych doświadczonych pracowników, którzy potrzebują ukierunkowanych konsultacji. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania dochodzi do wyznaczenia potrzeb doradczych – to wtedy zostaje uzgodnione cele uczestnika sesji, jakiej pomocy potrzebuje i jaka liczba konsultacji z coachem kariery pozwoli osiągnąć zaplanowany cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]