Więcej szczegółów o pozycjonowaniu i optymalizacji stron www

Wydałeś fortunę na swoją stronę www, a ta nie zdobywa nowych klientów? Jest doskonale zaprogramowana i posiada nowoczesne rozwiązania, ale klientów wcale nie jest więcej? Licznik odwiedzin stoi w miejscu mimo intensywnych działań? Prawdopodobnie przyczyn powinieneś szukać w małej zauważalności w internecie. Klienci zwykle używają Google – każdy biznesmen musi zatem zatroszczyć się o to, by stronę jego przedsiębiorstwa użytkownicy wyszukali bez dużych trudności. Jak to osiągnąć? Warto zacząć od samej witryny, modyfikując ją z myślą o wytycznych Google.

Optymalizacja stron – czym jest?

Optymalizacja strony to wszystkie działania polegające na dostosowaniu strony do wymogów Google. Są to tak zmiany kodu strony, jak i zapełnienie jej właściwym contentem. Okazuje się to szczególnie ważne z uwagi na fakt, że boty wyszukiwarek sprawdzają witryny w myśl odgórnie ustalonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne wykorzystanie znaczników HTML i użycie słów kluczowych.

Kto przygotuje optymalizację stron?

Optymalizacja stron to działanie wymagające sporej wiedzy o wciąż modyfikowanych algorytmach amerykańskiego giganta – dlatego również nie najlepszym pomysłem będzie modyfikowanie strony bez udziału specjalistów korzystając z dostępnych w internecie poradników. Zdecydowanie lepiej postąpimy powierzając to sprawdzonej firmie SEO i traktując to jako inwestycję – zyski osiągane przez nasze przedsiębiorstwo mogą podnieść się nawet po kilku miesiącach od przeprowadzenia optymalizacji.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]