Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering firmowy Katowice - więcej szczegółów o tej usłudze odnajdziesz tu.

Warsztaty, negocjacje biznesowe bądź sympozjum – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie w końcu stanie przed problemem przygotowania eventu tego rodzaju. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przyszykowanie napojów oraz posiłków dla jego gości. Jeżeli planowane wydarzenie przyciągnie duże tłumy, warto zamówić usługę cateringu firmowego.

Przekąski bez ryzyka ubrudzenia dłoni – o cateringu firmowym

Konferencje oraz kursy biznesowe to spotkania trwające przeważnie po 6-9 godzin, nierzadko także przez parę następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają ścisły harmonogram prelekcji, między którymi przewidziane są średnio dwie niedługie przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć kompletny obiad w pobliskiej jadłodajni. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a o ile organizator zezwoli, również wziąć na salę wykładów. Podmioty oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkim poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie rąk i odzieży. Oferta cateringu firmowego obejmuje również udostępnienie urządzeń do przygotowania napojów gorących.

Czy powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj istotna, pozwala wszak uczestnikom rozluźnić się po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Oprócz tego jest to także szansa kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźniejszej atmosferze problemów omawianych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i słodkimi napojami, który działa na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji bądź płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych kubeczków, zagryzając zakupione po drodze w na stacji benzynowej czy też własnoręcznie zrobione kanapki. Zamówienie usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż spotkania i zarazem pokaże, iż jego organizator pomyślał również o wygodzie partycypantów.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]