Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Kliknij tutaj, jeśli szukasz szczegółowych informacji o automatycznej windykacji należności.

Właściciele przedsiębiorstw bezustannie szukają rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla ogromnych firm

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym firmy. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a potem nadzoruje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie faktur uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, niezmiernie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Aplikacja do automatycznego księgowania przelewów dla hoteli, firm usługowych i biur podróży

Nie wiesz czy robot Flobo to użyteczne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, dlatego rewelacyjnie zda egzamin w szkołach językowych bądź niepublicznych, czy wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hostele, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi pobiera płatności z góry, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]