BALMA – polski producent nowoczesnych mebli biurowych

Nowoczesne meble biurowe znajdziesz na https://www.balma.pl.

Wiele lat temu porzucono już pogląd, iż wyłącznym zadaniem mebli biurowych jest ich funkcjonalność. Dzisiaj projektując biuro czy to w przestrzeni firmowej czy we własnym home office kierujemy się tym, by meble jakie w nim postawimy wyróżniały się też przyjemnym dla oka wyglądem i ergonomią. Meble spełniające wszelkie te warunki można znaleźć w portfolio poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od lat 80-tych XX wieku wytwarza najwyższej jakości meble biurowe dla polskich jak i zagranicznych odbiorców.

Nowoczesne meble biurowe czyli jakie?

Czym cechują się nowoczesne meble biurowe? To w pierwszej kolejności meble, które spełniają wszelkie potrzeby osoby, która ich używa. Pozwalają one na lepszą organizację zadań stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Zarazem charakteryzuje je najwyższa trwałość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat także przy ich bardzo intensywnym użytkowaniu. Ten poziom wytrzymałości mebli możliwy jest tylko przy przestrzeganiu przez producenta najwyższych standardów produkcji, w tym w wykorzystaniu jakościowych surowców, chociaż równie ważną rolę odgrywa tu drobiazgowo przemyślana konstrukcja każdego mebla. Projekty nowoczesnych mebli biurowych łączą w sobie ergonomię z walorami estetycznymi. Wszak mebel stanowiący najważniejszą część komfortowej przestrzeni biurowej musi dawać możliwość dostosowania go do odmiennych stylów pracy użytkowników, ale nie powinien przy tym zaburzać stylistyki otoczenia. W biurze każdego dnia przebywa się przez co najmniej 8 godzin, a im większa swobodę odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa jest wydajność jego pracy. Ponad to, to jak prezentuje się biuro jest generalnie wizytówką firmy, która sporo może o niej zakomunikować przyszłemu partnerowi na długo przed zdecydowaniem się na współpracę.

Polski producent mebli biurowych – wszystko co konieczne do aranżacji biura

Poznańska Fabryka mebli BALMA S.A. w swoim portfolio mebli ma w zasadzie wszystko co konieczne do wyposażenia biura. Prócz tradycyjnego wyposażenia jak stoły ze składanym blatem oraz konferencyjne, biurka i regały, u tego producenta mebli biurowych można złożyć zamówienie na również parawany i ścianki dzielące przestrzeń pracy na indywidualne obszary, lady recepcyjne, hokery bądź taborety z tapicerowanymi siedziskami, a nawet kwietniki pasujące do nowoczesnej biurowej stylistyki. Znaczącą częścią oferty Fabryki mebli BALMA S.A. są praktyczne biurka i stoły z możliwością zmiany wysokości blatu. Przy takim meblu użytkownik w mgnieniu oka może zamienić pozycję pracy z siedzącej na stojącą, a w efekcie zminimalizować ryzyko dokuczliwego ból pleców.

Dane kontaktowe:
Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]