Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Więcej na temat domy drewniane projekt na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna budowa powoduje, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są również wygodne. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – innowacyjna budowa

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie celów o własnym domu. Ludzie chętnie decydują się na postawienie takich domów, ponieważ posiadają one dużo walorów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar domu oznacza duże oszczędności. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wykonane z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy naturalne stają się coraz bardziej powszechne. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Jednak dzięki zastosowanym elementom gwarantują komfort taki sam jak domy zbudowane z cegły.

Projekty domów drewnianych – gdzie znaleźć specjalistę

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wykonane z naturalnych komponentów, co sprawia, że są energooszczędne. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba wykonywać generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym atutem jest niewielka grubość ścian, co zapewnia dużą przestrzeń w nieruchomości. Domy drewniane można konstruować także zimą, bo całość prac realizowana jest z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym specjalistom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]