Pracownia architektoniczna

Dowiedz się więcej o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków, skieruj się tutaj.

Na pewno chciałbyś, by w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak trzeba. Na powodzenie Twoich działań duży wpływ ma przede wszystkim to, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych propozycji nie powinno być na szczęście trudne – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli zależy ci na czasie, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które wyjście okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W internecie niezwykle łatwo dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających osób i tych, którzy chcieliby kupić bardziej oryginalny dokument. Ich podstawową zaletą okazuje się z pewnością cena – za najprostsze wydasz już za niewiele ponad dwa tysiące złotych. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby kupić projekt jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi, które świadczy biuro architektoniczne okażą się doskonałe dla osób, które zamierzają wznieść dom, który będzie odróżniał się wśród innych budynków. Wybierając takie wyjście możemy być spokojni o to, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem projektant zapyta nas, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny od gotowego – osoby, które się na niego zdecydują powinni liczyć się z kosztami rzędu dwustu PLN za m2.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]