Kątowniki nierdzewne – zastosowanie

Chcesz zamówić kątowniki nierdzewne? Skieruj się na tę stronę.

Kątowniki są wymieniane wśród najistotniejszych produktów metalurgicznych. Mają mnóstwo zastosowań – spotyka się je na budowach, w czasie remontów czy w warsztatach entuzjastów majsterkowania. By jednak spełniły nasze potrzeby, powinny być wytrzymałe oraz dość lekkie. Te parametry sprawiają, że budowla złożona z kątowników nie przewróci się i bez trudu wytrzyma różne wibracje. Jak zatem stwierdzić, czy konkretny produkt będzie właściwy? Gdzie możemy je spotkać?

Kątowniki nierdzewne gwarantują bezpieczeństwo

Najlepszym materiałem do produkcji kątowników okazuje się stal nierdzewna. Dlaczego warto wybrać akurat kątowniki nierdzewne? W szczególności ze względu na wytrzymałość charakteryzującą ten materiał – posłużą dłużej od części wykonanych z pozostałych stali. Jest tak dlatego, iż nie korodują, zatem nawet po latach zachowują swoje właściwości. Kątowniki nierdzewne cechują się też niewielką rozszerzalnością termiczną, co zwiększa bezpieczeństwo ich eksploatacji w czasie upałów lub chłodów.

Kątowniki nierdzewne – przykłady użycia

Kątowniki nierdzewne są bardzo użyteczne. Wykorzystuje się je w budownictwie, gdzie stanowią kluczowy element okien lub barierek. Kształtowniki i kątowniki nierdzewne są także wykorzystywane do produkcji konstrukcji elewacyjnych. Poza tym z uwagi na to, iż są wytrzymałe, wykorzystuje się je przy budowaniu estrad lub masztów, a poza tym konstrukcji hal namiotowych. Odpowiednie kątowniki można też wykorzystać do podwieszania regałów – stworzone do tego modele często mają atrakcyjne dekoracje.

Dane kontaktowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]