Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Poszukujesz dobrej oferty wypraw w góry? Nie zwlekaj! Wejdź w to miejsce

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym podróżnikiem, który docenia pewne i rzetelnie przygotowane wyprawy pod opieką wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawej odsłonie

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, których celem są szczyty niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy kochają czynne spędzanie urlopu i zdobyły już pewne doświadczenie w tego typu wyprawach. By wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to trekking dla osób sprawnych fizycznie, które mają już doświadczenie w ekspedycjach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Najwyższym stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w trudnych okolicznościach. Firma zatrudnia wykwalifikowanych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wylot specyfikę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Andy i Dolomity.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]