Kurs rysunku dla dorosłych i dla dzieci

Szukasz więcej informacji o kursie rysunku Kraków? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/

Kochasz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może myślisz o studiach i pragniesz zdać egzamin na Wydział Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse w walce o indeks wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają przyjazną atmosferę oraz najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o pasjonatach pragnących dostać się na artystyczne kierunki studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się również osoby zainteresowane projektowaniem wnętrz, digital designem czy wzornictwem przemysłowym. Świetnym pomysłem na wykorzystanie czasu wolnego jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku obejmuje także rysunek dla młodzieży 13-16, kurs rysunku architektonicznego, kurs przygotowujący na ASP oraz digital painting. Każdy natrafi warsztaty stosowne do swoich zainteresowań.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto się zapisać?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chciałbyś zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni pedagodzy nie tylko doradzają, ale też inspirują. Zgłoś się na kurs rysunku!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]