Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Zobacz więcej szczegółów o modelowaniu 3D na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieprzerwanie ewoluuje i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych metod preferując kreowanie swoich prac wyłącznie w tzw. digitalu. Komputery dają artystom nie tylko swobodę sporządzania grafik 2D, ale również odwzorowania trójwymiarowych obiektów. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili ogromnych nakładów finansowych – można przecież zainstalować program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest całkiem bezpłatny.

Nauka funkcji Blender 3D na własną rękę bywa frustrująca

Obsługę każdego oprogramowania można opanować we własnym zakresie, jednakże proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często jest dość irytujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie wiele korzyści głównie tym, którzy niedawno poznali program Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie przeróżnych efektów świetlnych i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeśli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Dydaktyk na bieżąco dokonuje korekty modeli wykonywanych przez kursanta pokazując detale, które wymagają dopracowania i sugerując ku temu stosowne drogi. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by odbywał się on w jak najmniej licznych zespołach, co pozwoli nauczycielowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów jak i pasjonatów 3D

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest obecnie zdolnością pożądaną i poważaną głównie w branży gier komputerowych, projektowej i filmowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D daje więc wiele nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu artyści oraz amatorzy, którzy pragną rozwinąć swoje obecne umiejętności bądź znaleźć nowe formy wyrażania siebie.

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]