Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Szukasz porady jubilera Kraków? Zajrzyj tu

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zmieniliśmy także nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Obecnie bardzo chętnie korzystamy z możliwości zakupów przez internet. I choć w sieci można znaleźć niemal wszystko, wciąż wiele przedmiotów warto kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Kupno złotej broszki, pierścionka bądź łańcuszka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Tym samym, aby być pewnym, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy nabyć pierścionek czy też obrączki ślubne, mamy możliwość nałożyć biżuterię i przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeśli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do stosownego wymiaru albo wykona nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej pomocy jubilera. Wskaże on aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz wręcza się z okazji komunii, ślubu czy imienin.

Jakie usługi oferuje świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą inne usługi. Najważniejszą z nich jest naprawa popsutej biżuterii. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek lub odpadł kryształek z kolczyka, jubiler błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Przerobi także obwód pierścionka, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeżeli chcemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, albo mamy własny pomysł na sygnet lub zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeśli w szkatułce posiadamy niekompletną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]