Wyjątkowa biżuteria z koralem

Zobacz, gdzie kupić biżuterię z koralem.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed negatywną energią i złymi mocami. Co więcej, koral relaksuje osoby nerwowe i spięte. Symbolizuje bogactwo i często nazywany jest także drzewem oceanów. Składany w ofierze mitologicznej bogini miłości, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak indywidualnie dopasowana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej spotykany jest w barwach czarnych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Czy biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i pobudzając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim związane są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i polepsza płodność. Ponadto, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i stabilne życie .

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]