srebrne wisiorki, srebrny wisiorek, wisiorek

Moc wisiorków

Każda kobieta lubi mieć oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Niemniej ważna jest grubość wybieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz nabyć wisiorek o klasycznym kształcie (owalu, łzy, kwadratu etc) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroką ofertę jest także jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]