Kolczyki z cyrkoniami – najmodniejszy dodatek

Kolczyki z cyrkoniami zamówisz na https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy prezent dla wytwornej kobiety. Te szlachetne wyroby idealnie harmonizują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – niezrównana imitacja diamentu

Cyrkonie to syntetyczne kamienie szlachetne, posiadające wspaniałe parametry estetyczne. Migoczą pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich wygląd doskonale przypomina drogocenne diamenty, wykorzystywane są zatem jako detal zdobniczy. Na rynku dostaniemy też wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych komponentów można uzyskać następujące zabarwienia: szafirowy, czerwony, zielony, brązowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Wytrzymałe i piękne kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko stosuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne dodatki są twarde i wytrzymałe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, a także zawieszek. W jakich sklepach możemy zaopatrzyć się w ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wybór proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w różnych odmianach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i możemy mieć wyśnioną i elegancką biżuterię. Nabywcy często zamawiają minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato upstrzone cyrkoniami.