Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Skieruj się tu po więcej szczegółów o kolczyki srebrne serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – pasują na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są także perfekcyjnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy na rynku? Z jakich surowców przeważnie są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – na okazjonalne wyjścia i do szkoły

Wzór serca jest szeroko wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on podłożem do wytwarzania kolczyków tak dla dziewczynek, jak i dla pań. Kolczyki serca są subtelnym dodatkiem do licznych stylizacji. Produkuje się je zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki sztyfty nie wybijają się ze stylizacji, jedynie delikatnie akcentują naturalne piękno właścicielki. Z kolei długie kolczyki serca mogą być wykorzystywane do pozornego wydłużenia szyi i wyszczuplenia oblicza. Takie kolczyki nadadzą się na wizyty w operze, wesela czy romantyczne kolacje i świetnie komponują się one ze stylowymi kreacjami. Z kolei dziewczynki mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – doskonały upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku obecne są kolczyki serduszka wyprodukowane ze złota i srebra. Zainteresowaniem cieszą się też modele pozłacane, które są tańsze, a zarazem prezentują się nader efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym bądź szafirowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można podarować w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych okazji. Podarowane kochanej kobiecie – dziewczynie, żonie albo matce, kolczyki serduszka będą zawsze przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku oraz miłości.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]