Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Sprawdź, gdzie zamówić kolczyki ze sztyftami

Na to, jak będą wyglądały klipsy, wpływa nie tylko wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również rodzaj zapięcia. W sklepach znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – na przykład długie bigle oraz dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy zakup dla tych kobiet, które lubią prostotę i komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie istotna okazuje się również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na wyjątkowe okazje, a także te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do eleganckich strojów

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą nadmiarem. Dobrym rozwiązaniem okażą się z pewnością wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz stylowych strojów – ich dopasowanie upraszczają niewielkie rozmiary i minimalistyczny projekt.

Codzienne kolczyki na sztyftach

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych strojów. Do pracy warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi kamieniami – prezentują się prawie tak korzystnie, jak naturalne, a ich ewentualne zgubienie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które naprawdę łatwo łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną główką.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]