Elegancka i niedroga srebrna biżuteria

Na www.bizutik.pl uzyskasz więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep internetowy

Jest z człowiekiem od stuleci i mimo pojawienia się wielu innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swoistą ozdobą człowieka i pozwala na wyrażenie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię równie chętnie zakładają kobiety i mężczyźni, dzieci i ich rodzice, ludzie z najróżniejszych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dekad?

Zdrowa srebrna biżuteria

Największym plusem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, że jej stosowanie pozwala uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie możemy zapomnieć też o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo lat, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować czy pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie z alkoholem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]