Dlaczego warto wybrać kolczyki na biglach?

kolczyki bigle, kolczyki na biglach, biżuteria srebrna

Kolczyki to nie tylko ozdobne kamienie i inne materiały. Istotne są bowiem zarówno ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, jakich nie nosi się wygodnie bez wątpienia rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego względu kupując biżuterię powinniśmy sprawdzić, który typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – angielskie, klipsy czy bigle. Który typ okaże się najlepszym pomysłem? Dobrze na przykład postawić na kolczyki na biglach – są wszak praktyczne oraz świetnie się prezentują.

Dobierz odpowiednie kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla kobiet o stosunkowo kanciastej twarzy – bywają wysokie, więc nadają twarzy ostrości. Świetnie będą się również prezentowały na owalnej twarzy – szczególnie, jeżeli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Powinniśmy przy tym zaznaczyć, iż kobiety o trochę odmiennej twarzy także mogą postawić na kolczyki na biglach – muszą jedynie wybrać właściwy model.

Kamienie na biglach z dekoracyjnymi minerałami

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny oraz fantazji złotnika. Największą popularnością cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami sztucznymi – na przykład z cyrkoniami. Jakie warto wybrać? To rzecz naszych upodobań – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, innym razem lepiej zda egzamin minerał syntetyczny, więc kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]