Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Tu zaopatrzysz się w tabliczki na drzwi

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo przeróżnych sal, które mają mniejsze lub większe znaczenie. Sprawne poruszanie się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym charakteryzują się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznakować?

Odpowiednie oznakowanie budynku daje większą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi przedszkole, sklep, urząd czy biuro – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na ekspresowe odszukanie pokoju, który w danym momencie nas interesuje. Tak dzieje się między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku banków, urzędów oraz biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego odnalezienia pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać umieszczony na nich opis. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w zakładzie pracy dochodzi do zwolnienia pracownika, nazwisko na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem wydawać pieniędzy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu rozdzielić miejsca o charakterze ogólnodostępnym od tych, które stworzone zostały z myślą załogi danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznakować miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, cieszą się aktualnie bardzo dużą popularnością. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu znajduje się skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem wyjątkowo przejrzysty. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne wiesza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]