Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Producent silników elektrycznych prądu stałego - sprawdźcie co może wam zaproponować.

Szerokie wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi dokładne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od renomowanych globalnych producentów.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od najlepszych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (AC, DC i BLDC), silników prądu stałego oraz przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne niewielkie serwonapędy szczycące się dużą niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy stosuje się m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, frezarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce i lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]