Kabel koncentryczny niezbędny do odbioru telewizji

Jeśli chcesz zamówić kabel koncentryczny, skieruj się tutaj

W zdecydowanej większości mieszkań znaleźć można telewizor. Znaczna część z nas lubi czasami obejrzeć porywający film lub dobrej jakości serwis o charakterze informacyjnym. By jednak do telewizora docierał odpowiedni sygnał, konieczne jest wykonanie solidnego podłączenia. Stosuje się do tego celu między innymi kable koncentryczne, które dzisiaj zakupić można bez najmniejszych problemów w sklepach , które oferują elementy do odbioru sygnału telewizyjnego.

Kabel koncentryczny – podstawowe parametry

W sklepach znajdują się aktualnie przeróżne kable koncentryczne, cechujące się nieco odmiennymi parametrami. Elementarny podział rozróżnia kable koncentryczne przeznaczone do stosowania na wewnątrz i zewnątrz budynków. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny z całą pewnością musi spojrzeć na jego najbardziej istotne parametry. Znaczenie mają dopasowanie i tłumienie, które gwarantuje odbiór sygnału telewizyjnego na wysokim poziomie. Najlepszym wyborem są kable wykonane w technologii Tri–Shield. Jej zastosowanie powoduje, iż kabel odznacza się klasą „A” ekranowania i ochrania sygnał przed zakłóceniami zewnętrznymi, które mogą poważnie obniżać jakość obrazu. Kable koncentryczne najlepszych producentów bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko w rozbudowie, ale także podczas modernizacji sieci teletechnicznych zarówno małych, jak i naprawdę dużych operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych zgodna jest z ostrymi rygorami produkcji. Dzięki temu wahania parametrów w ich przypadku są nieznaczne bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego rodzaju materiały stosuje się do jego wykonania?

Kable koncentryczne to fuzja materiałów bardzo różnych. W zdecydowanej większości przypadku rdzeń wykonywany jest z miedzi. Jest to materiał trwały, który nie zatraca posiadanych właściwości nawet po wielu latach użytkowania. W przypadku kabli , które przeznaczone są do wykorzystywania na zewnątrz budynków, do wyprodukowania płaszcza wykorzystywane są materiały odporne na wpływ negatywnych warunków pogodowych.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]